Dzień Mamy – propozycje prezentowe

W ten jeden dzień w roku myślimy o niej wszyscy. Jedyna, cierpliwa, niepowtarzalna, najlepsza – mama <3 Aby podkreślić Waszą relację podaruj jej coś wyjątkowego, danego od serca. Idealna na tę okazję będzie biżuteria.

Młodzieżowa

Szafa Twojej mamy wygląda niemal jak Twoja własna? Jest nowoczesna, nie brakuje w niej najnowszych trendów? Lubicie wymieniać się ubraniami? Perfekcyjnie! Masz ułatwione zadanie 🙂 Twoja mama z pewnością ucieszy się zarówno z kolorowego zestawu bransoletek Simplicity, rockowego naszyjnika z gwiazdką, jak i kolczyków z chwościkami.


1. Zestaw2. Bransoletka3. Kolczyki4. Kolczyki 5. Kolczyki – 6. Naszyjnik7. Zestaw

Zestawy:


1. Zestaw


2. Zestaw


3. Zestaw


4. Zestaw


5. Zestaw

Klasyczna & elegancka

Twoja mama uwielbia ponadczasowy styl, w jej garderobie jest dużo żakietów, białych koszul i prostych sukienek? Najlepszym wyborem dla niej będzie biżuteria z kolekcji Silver. Subtelny naszyjnik ze znakiem nieskończoności, dyskretna bransoletka z rozetką lub kolczyki – śrubki idealnie wpiszą się w klasyczny styl Twojej mamy.

1. Naszyjnik2. Naszyjnik 3. Naszyjnik4. Bransoletka5. Kolczyki – 6. Kolczyki
7. Bransoletka

Na bogato

Jeśli Twoja mama nie boi się odważnych stylizacji, lubi dużą i wyrazistą biżuterię, wybierz coś z kolekcji Point lub Maya’s Secrets. Polecamy naszyjnik z kamieniami naturalnymi, bransoletkę ze szklanych koralików lub tę wykonaną ze skóry i metalu. Dobrym wyborem mogą okazać się także kolczyki z kolekcji Shining Summer – kolorowe, duże, błyszczące – z pewnością skradną serce niejednej Kobiety!


1. Bransoletka2. Bransoletka 3. Bransoletka4. Naszyjnik


1. Kolczyki – 2. Kolczyki  – 3. Kolczyki4. Kolczyki5. Kolczyki

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany.