HOT TREND: PANTERKA

Jaka biżuteria pasuje do wzoru sezonu?

Bezapelacyjnie najmodniejsza tej jesieni panterka może nastręczyć stylizacyjnych trudności. Z czym ją nosić, by wyglądać na dobrze ubraną, a nie przebraną? Sugerujemy zestawienie zwierzęcego printu z beżem i brązem na ubraniach oraz odświeżającym srebrem i złotem w postaci dodatków. W tej roli odnajdą się wyśmienicie nasze nowe bransoletki ze srebrnych i złotych hematytów z ciekawymi zawieszkami.


1. Bransoletka2. Bransoletka3. Bransoletka4. Bransoletka


1. Pierścionek2. Pierścionek3. Bransoletka

Zwierzęce printy łatwo przemycić łącząc je z klasyczną czernią. Zarówno ubrań jak i biżuterii. Drobne kamienie bransoletek i naszyjnika oraz długie chwosty kolczyków – to bardzo modna propozycja zarówno na co dzień, jak i na wieczór.


1. Bransoletka2. Bransoletka3. Bransoletka

1. Bransoletka2. Bransoletka3. Bransoletka

A jeśli wyznajesz zasadę, że mniej znaczy więcej, to panterkę noś tylko z pierścionkami. Najmodniejsze obecnie modele na elastycznych gumkach pozwolą Ci stworzyć indywidualne kompozycje. Pamiętaj, że możesz nosić pierścionki zarówno na kciuku jaki i knykciu.


1. Pierścionek2. Pierścionek3. Pierścionek4. Pierścionek

Podkreśl swoją kobiecość kwiatowymi kolczykami. Drapieżna panterka harmonijnie wygląda z neutralnym sweterkiem, a lekkie kolczyki dodadzą Ci świeżości i wdzięku.


1. Kolczyki

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany.