List do redakcji: “Jaką biżuterię wybrać na chrzciny synka?”

Ostatnio na naszą facebookową skrzynkę przyszło zapytanie dotyczące stylizacji na chrzciny. “W co się ubrać na wydarzenie rodzinne?” – to temat, który latem powraca jak bumerang. Postanowiłyśmy więc podzielić się z Wami listem od czytelniczki oraz naszą poradą 🙂

“Dzień dobry,

uwielbiam Waszą biżuterię i prawie na każdą okazję wybieram coś z By Dziubeka. Za 3 tygodnie odbędzie się chrzest mojego synka – to niezapomniane wydarzenie, na którym chcę wyglądać, pewnie jak każda mama, olśniewająco. Sukienkę kupiłam już miesiąc temu – to koronkowa, dziewczęca sukienka. Dokładnie ta:


Dodam, że mam 29 lat, jestem szczupłą brunetką, także biżuteria musi być chyba raczej subtelna, ale liczę na Wasze propozycje. Buty będę mieć cieliste, torebkę złotą. Myślałam o naszyjniku z kolekcji Silver


1. Naszyjnik

lub zestawie:

1. Zestaw

co sądzicie?

Pozdrawiam i mam nadzieję, że pomożecie <3
Magda”

Nasza porada:

“Dzień dobry Magdo!

Dziękujemy za list, oczywiście z chęcią pomożemy w doborze odpowiedniej biżuterii! Wybrałaś bardzo ładną sukienkę, koronka to mocny trend tegorocznej wiosny. 🙂 Zdecydowanie odradzamy naszyjnik – sukienka ma wysoką stójkę i raczej nie potrzebuje już dodatkowych ekstrawagancji. W dodatku na takiej koronce delikatny naszyjnik “zginie” i po prostu nie będzie go widać. Zdecydowanie postaw na Zestaw185 w komplecie z innym, np.
1. Zestaw

LUB

2. Zestaw

Tym sposobem oba nadgarstki będą subtelnie przyozdobione 🙂 Do bransoletek możesz dobrać również delikatne kolczyki – polecamy zwłaszcza te z kwiatkami – podkreślą dziewczęcy charakter sukienki:
1. Kolczyki

Mamy nadzieję, że udało nam się pomóc w wyborze odpowiedniej biżuterii. 🙂
Pozdrowienia dla Ciebie i synka. “

Chciałabyś, abyśmy doradzili Ci z doborem odpowiedniej biżuterii na specjalne okazje i nie tylko? Napisz do nas!

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany.