Wakacyjny przedmiot pożądania

Gdy jest gorąco do szczęścia prócz nowego bikini potrzeba jedynie pięknej biżuterii. Wśród propozycji By Dziubeka nie mogło zabraknąć obłędnego turkusu, orzeźwiającej mięty i niekwestionowanego hitu tego lata – różowego złota.


1. Zestaw 


2. Zestaw


3. Zestaw 


4. Zestaw 

 


You got this girl

Jaka powinna być wakacyjna biżuteria? Przede wszystkim wyrazista. W czasie urlopu chcemy błyszczeć i przykuwać zazdrosne spojrzenia. Bogato zdobione kolczyki z kryształami i motywem kwiatów to propozycja zarówno na dzień spędzony na hotelowym basenie, jak i na romantyczną kolację z ukochanym.


1. Kolczyki 

 


Tropical Island

Motywy egzotycznych owoców znajdziecie wszędzie. Na sukienkach, bluzkach, butach i kostiumach kąpielowych. My przemycamy je pod postacią kolczyków cudownie połyskujących w gorących promieniach słońca.


1. Kolczyki 

 

Modern Hippie

Chwosty, chwosty i jeszcze raz chwosty. Jak nie w bransoletkach, to w kolczykach. Tego lata są pozycją absolutnie obowiązkową. Modne są szczególnie te ułożone w motyw wachlarza z dodatkiem lśniących kamieni. Takie kolczyki “robią” cały look.


1. Kolczyki


2. Zestaw


3. Kolczyki 

Dziewczyna surfera

Naturalne piękno podkreśl kolczykami z nadmorskim motywem i delikatnymi bransoletkami ze swobodnymi wiązaniami. Do tego rozpuszczone włosy i uśmiech na twarzy. Inne dodatki nie będą Ci potrzebne.


1. Kolczyki


2. Zestaw

 

 

 

 

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany.