Egzotyczna kampania By Dziubeka #zanzibar #vibes

Fascynująca wyspa na Oceanie Indyjskim, egzotyczne zwierzęta, słońce obecne przez 365 dni w roku, barwny krajobraz Afryki… Dzisiaj zabieramy Was w daleką podróż do Zanzibaru, a atrakcją numer jeden zaraz po nurkowaniu wśród koralowej rafy będzie… letnia sesja By Dziubeka! Nie możecie się doczekać? Przygotujcie chłodne napoje, bo będzie naprawdę gorąco!

351A6070-sel-kol-ret 

PRZED OBIEKTYWEM

Twarzą naszej kampanii na sezon wiosna/lato 2017 została, pochodząca z Rumunii, Beatrice Chiriac. W zawodzie modelki spełnia się już od kilkunastu lat, a doświadczenie przed obiektywem zyskała pozując m.in. w Nowym Jorku w kampanii dla Loreal czy w Turcji dla marki Bosh. Za sobą ma też debiut na dużym ekranie w filmie “Modigliani” z Andy Garcią i Evą Herzigovą, w którym Beatrice wcieliła się w rolę… Fridy Kahlo!

351A0913-sel-kol-ret 

ZDJĘCIOWY DREAM TEAM

Za obiektywem stanął Jakub Fabirkiewicz – Absolwent ASP, fotograf z zawodu i zamiłowania. Towarzyszyła niezastąpiona Julita Waloszek – stylistka i dyrektor kreatywna, oficer każdej sesji zdjęciowej. Wspólnie z Jakubem są właścicielami agencji Antolos z Bielska-Białej oraz Tolos Models Management. Wspaniale wykonany makijaż to dzieło Anny Oramus.

351A7964-sel-kol-ret 

BIŻUTERIA INSPIROWANA NATURĄ

Mnogość wzorów, kolory ziemi i dzikość natury inspirowana wielobarwnym krajobrazem Zanzibaru to motywy przewodnie kampanii. Przygotujcie się więc na etniczne plecionki, długie naszyjniki i wyraziste kolczyki z piórami I chwostami, utrzymane w kolorach typowych dla tego afrykańskiego regionu. Wielobarwne stylizacje doskonale wkomponowały się w przyrodę Zanzibaru. O nowych wzorach możemy opowiadać bez końca, ale trudno oddać ich charakter za pomocą słów – musicie to zobaczyć sami!

351A8039-sel-kol-ret 

Za KULISAMI

W kampanii obok naszej głównej gwiazdy, wystąpili także rdzenni mieszkańcy, którzy nadali sesji autentycznego charakteru. Beatrice w niezwykły sposób wciela się w kilka postaci: od rodowitej mieszkanki Zanzibaru, przez wyzwoloną #boho #girl aż po elegantkę używającą dobrodziejstw cywilizacji zbudowanych pośród dzikiej natury. W żadnej z ról modelka nie traci jednak niezwykłej gracji I piękna. Inspirująco i z niezwykłą charyzmą reklamuje najnowsze wzory By Dziubeka.

351A6175-sel-kol-ret

351A3513-sel-kol-ret

351A3321-sel-kol-ret

 

8 komentarzy
  1. Piękne klimaty, czuję słońce chociaż obecna jest za oknem mroźna zima. Kolorowa delikatna bardzo subtelna
    biżuteria zupełnie coś nowego w kolekcji By Dziubeka. Jej obecność w mojej kolekcji będzie ozdobą mojej
    wiosennej i letniej kolekcji ubrań. By Dzibeka zdominowała moje szkatułki z biżuterią.

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany.