Weekend w Paryżu z Ewą Szabatin

Miasto miłości i sztuki odwiedziła Ewa Szabatin. Wraz z ukochanym przemierzała ulice Paryża w cudownych stylizacjach z naszą biżuterią.

Specyficzną atmosferę miasta da się poczuć na każdym ze zdjęć. Małe kawiarnie, bajeczne widoki na panoramę pełną starych kamienic, urokliwe miejskie targowisko i oczywiście okolice wieży Eiffla – tam wszędzie tancerka zabiera nas w stylową podróż.

Ewa Szabatin słynie z nienagannego stylu, który wyróżnia szczypta szaleństwa. Brawurowo połączyła za sobą najmodniejszy motyw wężowej skóry z błękitnym płaszczem i kolczykami w kolorze czerwonego wina z kolekcji Fashion Queen. Do całości dobrała również klasyczne bransoletki Make Me Happy w neutralnych szarościach.1. Kolczyki2. Bransoletka3. Bransoletka4. Bransoletka1. Kolczyki

Naszą ulubioną stylizacją jest ta na bazie szmaragdowej sukienki, którą Ewa Szabatin nosi z fioletowym beretem ozdobionym broszkami z kolekcji Maya’s Secrets. Wszystko tutaj przepięknie ze sobą współgra. Dodatki w postaci pudełkowej torebki i szpilek na obcasie kaczuszka przykuwają wzrok nie mniej niż gustowny zestaw bransoletek Simpicity oraz oryginalne kolczyki Glam Rock.


1. Kolczyki 2. Broszka3. Bransoletka 4. Bransoletka5. Bransoletka6. BransoletkaSwoimi stylizacjami tancerka i influencerka udowadnia, że klasyczny beret nie jest zarezerwowany tylko dla Pań w starszym wieku. Jeśli spojrzymy na niego nieszablonowo, połączymy z połyskującym garniturem i oryginalnymi dodatkami, to w efekcie otrzymamy miejski look z modowym pazurem. Zwróćcie uwagę na odważne i modne połączenie pomarańczu na berecie i butach z czerwienią i złotem kolczyków. By tak dobierać dodatki, trzeba kochać modę.

 

Źródło użytych zdjęć:
https://www.instagram.com/ewaszabatin/

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany.