Anna Oberc w biżuterii BY DZIUBEKA

Zawsze uśmiechnięta aktorka teatralna i telewizyjna Anna Oberc na co dzień i na wielkie wyjścia wybiera naszą biżuterię.

Na swoim instagramie najczęściej pokazuje się w długich i wyrazistych kolczykach z kolekcji Blossom oraz Maya’s Secrets.  Sprawdźcie, które modele pokochała.


1. Kolczyki


1. Kolczyki

Ania Oberc udowadnia, że nawet najprostsza stylizacja taka jak biały t-shirt staje się wyjątkowa dzięki kolczykom w wyrazistych kolorach. Do tego szminka w mocnym odcieniu i outfit na lato gotowy!  Kolczyki znajdziecie w kolekcji BLOSSOM.

Moc kolorów z Anią. Aktorka w dniu swoich urodzin pokazała się w kwiecistej sukience i różowej kurtce. Zwieńczeniem stylizacji były przepiękne niebieskie kolczyki By Dziubeka. Kochamy ten look!


1. Kolczyki


Ania ma gotowy przepis na wieczorną stylizację. Biała prosta sukienka oraz żółty płaszcz idealnie komponuje się ze srebrnymi dodatkami. Wisienką na torcie są szare kolczyki z naszej kolekcji Maya’s Secret.


1. Kolczyki

Spotkanie z przyjaciółką a może plaża? Styl boho sprawdza się szczególnie podczas letnich aktywności. Na popołudniowe wyjście tak jak Ania wybierz okrągłe złote kolczyki z chwostami.


Źródło wykorzystanych zdjęć:

1. https://www.instagram.com/p/Bl2eaaCHuQ4/?taken-by=anna_oberc
2. https://www.instagram.com/p/Blu1ZK0nw3n/?taken-by=anna_oberc
3. https://www.instagram.com/p/BkaA9eAAbzY/?taken-by=anna_oberc
4. https://www.instagram.com/p/BkXIOhegvPS/?taken-by=anna_oberc
5. https://www.instagram.com/p/BkuiaafnMSk/?taken-by=anna_oberc
6. https://www.instagram.com/p/Bkx2v6VHwit/?taken-by=anna_oberc
7. https://www.instagram.com/p/Bk3RZWRn8Gg/?taken-by=anna_oberc
8. https://www.instagram.com/p/BleKojlHhnW/?taken-by=anna_oberc

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany.