Imieniny Anny! Najpiękniejsza biżuteria na prezent

W tym roku imieniny Anny świętujemy wraz z dyrektor artystyczną By Dziubeka Anną Dziubek, która dla wszystkich miłośniczek biżuterii przygotowała nie lada gratkę, czyli 20% rabatu na najpiękniejsze modele bransoletek, naszyjników i kolczyków. Co poleca kreatorka marki? Wśród jej wyborów znalazły się cudowne kolczyki Blossom w odcieniach lawendy i różu oraz szalonych energetycznych barwach limonki, pomarańczu i fuksji. Ania swoim imienniczkom i nie tylko rekomenduje również naszyjniki z uwielbianymi tego lata muszelkami Kauri. Niektóre modele zostały wykonane ze stali szlachetnej, co ucieszy osoby, które obawiają się alergii na ozdoby inne niż z czystego złota. Chcemy, by imieniny Anny stały się pretekstem dla wszystkich kobiet do sprawienia sobie przyjemności płynącej z posiadania nowych dodatków – mówi właścicielka marki. Sama na co dzień nie rozstaje się z ulubionymi bransoletkami z perełek, drobnych kamieni, sztywnych obręczy z linii Now or Never oraz oczywiście muszelek. Jeśli nie macie pomysłu jak nosić biżuterię i kreatywnie łączyć ze sobą różne kolekcje koniecznie zajrzyjcie na instagramowy profil Anny Dziubek, gdzie czeka na Was mnóstwo inspiracji.


1. Patynowe kolczyki w formie kwiatów 2. Bransoletka w formie obręczy zdobiona sznureczkami w kolorach szarości i granatu3. Bransoletka zdobiona czarnym onyksem oraz szklanymi koralikami – 4. Bransoletka w formie obręczy z pozłacaną muszelką Kauri5. Bransoletka z kamieni z muszlą naturalną6. Bransoletka na sznureczku w kolorze różowego złota z muszelką zdobioną cyrkonią 7. Naszyjnik z pozłacani perełek ych muszelek Kauri8. Bransoletka wykonana z oliwkowych szklanych koralików i perełek9. Bransoletka w formie obręczy zdobiona sznureczkami w kolorach zieleni, beżu i błękitu   – 10. Bransoletka na srebrnym sznureczku z muszelką zdobioną cyrkonią11. Obręcz w kolorze różowego złota zdobiona czarnymi dodatkami12. Bransoletka z pozłacanych muszelek 

 

My wierzymy, że najpiękniejsze prezenty robimy sobie sami. Zgadzacie się? Świętujcie z nami imieniny Anny błyszcząc wśród innych z nową biżuterią!

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany.