Inspirująca Ania Wendzikowska w By Dziubeka

Piękna Ania Wendzikowska ponownie zachwyca nas swoim stylem! Zawsze naturalna i kobieca skrada serca obserwujących ją na Instagramie kobiet. (oraz nasze!) Tym bardziej cieszymy się, że po raz kolejny dziennikarka do swoich stylizacji wybiera biżuterię By Dziubeka.

Na kolejny wakacyjny wyjazd po Hiszpanii Ania wybrała bransoletki z kolekcji Make Me Happy oraz Romantic Boho. Biały zestaw biżuterii pięknie korespondował z ażurowym strojem kąpielowym.

1 Bransoletka

2 Bransoletka

3 Bransoletka

4 Bransoletka

5 Bransoletka

Podczas eventu w Akademii Kulinarnej w modnej warszawskiej Hali Koszyki, dziennikarka również wybrała błyskotki od By Dziubeka. Kraciasta koszula wyglądała świetnie w towarzystwie plecionych bransoletek z kolekcji Etno. Całość dopełnia piękny uśmiech Ani!

1 Bransoletka

2 Bransoletka

3 Bransoletka

Nie tylko na wakacje czy specjalne okazje Ania Wendzikowska zakłada naszą biżuterię. Pokazuje się w niej na spacerach z córeczką, w domowym zaciszu czy podczas weekendowego relaksu. Pierścionek z kolekcji Grace, Ania Wendzikowska wystylizowała z sukienką z falbanami, a błękitną koszulę z bransoletką z kolekcji Etno. Zachwycająca!

1 Pierścionek

2 Bransoletka

Zawsze nienaganny, ale jednocześnie niezwykle naturalny styl Ani Wendzikowskiej jest dla nas źródłem inspiracji. A Wam, jak się podoba?

 

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany.