It-girl Ewa Szabatin

Trzy stylizacje z biżuterią By Dziubeka, które kochamy

Big city life

Wiosnę, choć czujemy w powietrzu, to wypatrujemy jej z wytęsknieniem i przywołujemy kolorowymi stylizacjami. Ewa Szabatin postawiła, na cukierkowy płaszcz, który nosi z modnym szmaragdem. Ogromne kolczyki, okulary, golf i sportowe buty to miejska i codzienna propozycja. Wydawać by się mogło, że kolczyki z Kolekcji Fashion Queen pasują tylko na wieczór. Ewa udowodniła, że niekoniecznie i pokazała jak nosić je w codziennej bieganinie. Brawo!


1. Kolczyki 

Kobieco i z klasą

Za każdym razem, gdy czarną sukienkę widzimy w towarzystwie kolorowej biżuterii nasze serca biją szybciej. Dlaczego? Bo to nieoczywiste połączenie. Większość kobiet do małej czarnej zakłada złotą biżuterię. Tymczasem to kolory dodatków świadczą o wyobraźni i odwadze noszącej je osoby. Ewa Szabatin z lekkością przemyciła w swojej stylizacji bordo, niebieski, szmaragd, granat i czerwień. Założyła dużo biżuterii, a mimo to uniknęła przesady i stworzyła zachwycający look.


1. Kolczyki2. Bransoletki3. Bransoletka4. Bransoletka

Modna na co dzień

Brawurowe podejście do mody i odwaga w łączeniu trendów od zawsze wyróżnia stylizacje Ewy Szabatin. Bordowe kolczyki, skórzane rękawiczki i botki w wężowy print tworzą w tym look’u zgrane trio. Do tego marynarka w panterkę i ripped jeans. Dla nas modowy majstersztyk.


1. Naszyjnik2. Naszyjnik 3. Kolczyki

 

 

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany.