Mikołajkowe drobiazgi

Mimo, że już dawno nie jesteśmy dziećmi, to i tak czekamy na świętego Mikołaja. Drobne upominki, które dajemy rodzinie czy współpracownikom zawsze spotykają się z miłym przyjęciem. Któż z nas nie lubi dostawać prezentów? Mikołajkowy podarunek nie musi być drogi. Liczy się pamięć i gest. Sprawdźcie nasze propozycje, które ucieszą każdą kobietę, bez względu na wiek.


Cudowne drobiazgi do 50 zł

Sznureczkowe bransoletki to wymarzony mikołajkowy prezent. Najbardziej pożądane są te w czerwonym kolorze. Wiele osób wierzy, że przynoszą szczęście i odganiają złe moce. Wybierz zawieszkę, która najbardziej do Ciebie przemawia i spraw innym radość.


1. Bransoletka – 2. Bransoletka – 3. Bransoletka – 4. Bransoletka – 5. Bransoletka
6. Bransoletka 


1. Bransoletka – 2. Bransoletka – 3. Bransoletka – 4. Bransoletka – 5. Bransoletka
6. Bransoletka 

Wyjątkowy prezent do 100 zł

Takie kolczyki to prawdziwy skarb. Nie tylko rozpromieniają twarz i dodają uroku, ale również podwyższają samoocenę i dodają pewności siebie. Czerwona biżuteria jest jak czerwona bielizna – niezastąpiona na specjalne okazje. Warto mieć ją w swojej szkatułce z błyskotkami.

1. Kolczyki – 2. Kolczyki3. Kolczyki 4. Kolczyki 

 


Upominki do 200 zł

Naszyjnik to prezent uniwersalny. Zwłaszcza ten w kolorze złota. Pięknie eksponuje dekolt i nadaje każdej stylizacji lekkości. Jeśli możesz sobie pozwolić na droższy prezent postaw właśnie na naszyjnik. To idealny prezent dla przyjaciółki, mamy czy babci.

1. Naszyjnik2. Naszyjnik3. Naszyjnik

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany.