Modowe #flower #power

Maj w ogrodzie nie byłby majem, gdyby nie pachniał bzem i konwaliami. Zaś maj w modzie nie byłby majem, gdyby nie pastelowe, kolorowe stylizacje. Dzisiaj mamy dla Was przegląd wiosennej biżuterii idealnej do letnich zestawów.

Fiolet – najmodniejszy kolor 2018

To właśnie ultraviolet i jego pochodne zostały okrzyknięte najmodniejszym kolorem z Pantone na 2018 rok. Nie przypadkiem więc ten kolor znalazł się w nowej kolekcji By Dziubeka! Najwięcej znajdziecie go w kolekcjach Make Me Happy oraz Simplicity. Z jakimi kolorami najlepiej łączyć fiolet? Według graficznego modelu zasad mieszania barw z pomarańczowym oraz żółtym. Nic więc dziwnego, że nasze fioletowe zestawy bransoletek wyglądają tak dobrze ze złotem! Zobaczcie sami:

1. Zestaw


2. Zestaw

Miętowe orzeźwienie

Gdy letnie upały zaczną dawać się we znaki najlepiej ochłodzić je .. miętowymi kolorami. Polecamy nasze zestawy bransoletek w kolorach morskiego błękitu i srebra!


1. Zestaw


2. Zestaw

W stronę słońca

Świeżość, lekkość, wiosna – jasna biżuteria idealnie wpisuje się w letni klimat. Złote bransoletki z kolekcji Simplicity idealnie podkręcą wakacyjną opaleniznę.


1. Zestaw


1. Zestaw

Gdy bez zaczyna kwitnąć to znak, że lato jest już bardzo blisko 🙂 To idealny czas, aby wybrać nowe, wakacyjne dodatki. Sprawdź, co Cię oczaruje:

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany.