NOWA KOLEKCJA – FLAMENCO

Pełen temperamentu i zmysłowości taniec stał się inspiracją do stworzenia nowej kolekcji kolczyków. Wśród nowości Flamenco odnajdziecie biżuterię w kształcie wachlarzy, kwiatów, kół, serc i niezmiennie modnych chwostów. Głównymi kolorami kolekcji jest ognista czerwień i ponadczasowa czerń w towarzystwie złota. Ozdoby Flamenco, jak sam taniec, najlepiej wypadają solo, ale jeśli z modą jesteś za pan brat, to z łatwością połączysz je z bransoletkami, delikatniejszym naszyjnikiem czy pierścionkami.

 

Maksymalny efekt

Spektakularne kolczyki Flamenco dobrze wyglądają w czerwonym lub czarnym total look’u. Możesz nosić je również w towarzystwie ciemnych, kwiatowych tkanin. Zadbaj wówczas, by kolor dodatków korespondował z odcieniem bluzki czy sukienki.


1. Kolczyki2. Kolczyki3. Kolczyki


1. Kolczyki

Nowe połączenie czerwień i róż

Każdy sezon przynosi nieoczekiwane zmiany. Tej jesieni odważ się połączyć strażacką czerwień kolczyków z bluzką w odcieniu pastelowego różu. To kiedyś uznawane za modowe faux pas zestawienie teraz gości na światowych wybiegach. Nie bój się więc wykorzystać tego tricku w swoich stylizacjach.


1. Kolczyki 2. Kolczyki3. Kolczyki 4. Kolczyki

Wyraź swoje emocje

Flamenco to taniec pełen ekspresji. Taka jest również biżuteria z nowej linii. Za pomocą czerwonych kolczyków pokażesz innym, że świat leży u Twych stóp i nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Czarne modele dodadzą Ci pewności siebie, ale również roztoczą wokół Twojej osoby aurę tajemniczości.


1. Kolczyki2 Kolczyki

Jeśli jesteś osobą żywiołową, lubisz improwizować i kochasz zmiany to wśród dodatków Flamenco odnajdziesz te idealne dla siebie. Kolczyki z tej linii pięknie układają się przy każdym ruchu głowy i zmysłowo połyskują ściągając na Ciebie wszystkie spojrzenia.


1. Kolczyki2. Kolczyki – 3. Kolczyki – 4. Kolczyki

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany.