Poranny przegląd prasy. #pressroom

Duża latte, kobieca prasa, chwila relaksu – takie poranki uwielbiamy najbardziej, zwłaszcza, gdy przeglądając modowe magazyny trafiamy na biżuterię By Dziubeka!

Hot Moda

Stylistki HotModa kochają nasze błyskotki, co widać w najnowszym wydaniu na styczeń-luty. Ten numer to istny przewodnik po karnawałowych stylizacjach! Chcesz postawić na małą czarną? Nie zapomnij o błyszczących dodatkach, takich jak np. pierścionki z kolorowymi oczkami. Stylistki polecają także nasze kolczyki – piórka z kolekcji Etno – idealne do złotego total look! Wybierasz się na ważne, wieczorowe wyjście? Kolczyki – frędzle dodadzą ci maximum nonszalancji!


1. Kolczyki2. Kolczyki


1. Pierścionek2. Pierścionek 

Świat Kobiety

Nasz zaprzyjaźniony stylista Rafał Kruhlik pokazał biżuterię By Dziubeka w najnowszej sesji dla “Świata Kobiety”. Jeśli macie kompleks na punkcie dodatkowych kilogramów, polecamy Wam porady Rafała – on doskonale wie, jak sprawić, by sylwetka wyglądała zgrabnie, a przy okazji modnie! Ta sesja udowadnia, że nasza biżuteria jest idealna na każdą okazję – do biura, na ważne spotkanie czy na co dzień!


1. Bransoletka

Miłego dnia!

Źródła użytych zdjęć:
1. http://www.empik.com/hot-moda-shopping,p1000224627,prasa-p
2. http://www.empik.com/swiat-kobiety,p1000274181,prasa-p


Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany.