Skóra węża. Jakie dodatki dobrać do zwierzęcych printów?

Ten sezon należy do motywów zwierzęcych. Skóra węża, panterka, cętki tygrysa, zebra krzyczą do nas z sukienek maxi, spódnic i bluzek. Jeśli jesteś już szczęśliwą posiadaczką ubrań w najmodniejszy wzór, to kolejnym krokiem jest dobranie do nich odpowiednich butów oraz biżuterii. Ta ostatnia może stać się podpowiedzią w jakiej kolorystyce utrzymać całą stylizację.

 

Wszechstronny beż

Swoje stylizacje z panterką czy skórą węża uzupełnij o dodatki w odcieniu cappucino ze złotem. W By Dziubeka znajdziesz oryginalne kolczyki z nici zdobione cekinami oraz bransoletki z naturalnych kamieni w kolorze kawy z mlekiem. Zwierzęcy print spódnicy lub płaszcza zestaw z gładką bazą. Postaw na jednobrawny golf czy klasyczne levisy oraz lakierowane botki. Mocnymi elementami Twojego look’u będzie motyw węża czy pantery oraz biżuteria w podobnym odcieniu.


1. Bransoletka2. Kolczyki3. Pierścionek4. Pierścionek5. Pierścionek6. Pierścionek


1. Bransoletka2. Bransoletka3. Bransoletka 


1. Bransoletka2. Pierścionek3. Pierścionek4. Pierścionek5. Pierścionek6. Kolczyki 


1. Kolczyki 


1. Bransoletka2. Bransoletka3. Bransoletka 

 

Energetyczne bordo

Jeśli zwierzęcy motyw wybierzesz w odcieniach szarości to śmiało możesz pokusić się o rozświetlenie go energetycznym kolorem. Bordowe kolczyki z połyskującymi cekinami wydają się do tego stworzone. Zdecyduj czy pasują Ci spektakularne i ekstremalnie duże modele, czy nieco mniejsze ze sztucznego jedwabiu. W sklepach znajdziesz wiele ubrań w panterkę łączącą w sobie czerń z kolorem wina. Noś je z błyszczącymi bransoletkami Romantic Boho lub kolczykami z nowej kolekcji Fashion Queen.


1. Kolczyki


1. Bransoletka


1. Kolczyki


1. Kolczyki


1. Kolczyki

Szlachetny szmaragd

Obok zwierzęcych motywów niekwestionowanym królem sezonu jest szmaragd. A gdyby te dwa mocne trendy spotkały się w jednej stylizacji? Gorąco do tego namawiamy. Wśród nowości Fashion Queen znajdziesz kolczyki z chwostami oraz te z ozdobnych nici, dzięki którym staniesz się prawdziwą królową stylu. Szukasz bardziej codziennych propozycji. Sprawdź modele Blossom, Shining Summer czy Make Me Happy, które pozwolą Ci wpleść modny akcent do casual’owych stylizacji w których wężowy print i skóra będą grały pierwsze skrzypce.


1. Kolczyki 2. Kolczyki


1. Kolczyki2. Kolczyki


1. Kolczyki 


1. Kolczyki 

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany.