Summer Colors: Odcienie Oceanu

Niebieski to kolor, który co sezon powraca jak boomerang. Modna jest mięta, turkus, kobalt, błękit – w zasadzie wszystkie pochodne niebieskości! Całe szczęście nie musisz szukać ich daleko, bowiem wszystkie te odcienie znajdziesz w By Dziubeka! Jak nosić ten kolor? Najlepiej w stylowym total looku lub w połączeniu z zawsze modną bielą. Wyrazisty szafir obroni się świetnie także w stylizacji etno – z bluzkami z dekoltem hiszpańskim lub sukienką w stylu flamenco. Postaw na bransoletki Simplicity lub kolczyki Blossom i podbijaj świat!


1. Naszyjnik


1. Zestaw

1. Kolczyki

Z niebieskim można stworzyć również stylowe zestawy na co dzień – poszarpane, rockowe szorty, biała koszula, espadryle i zestaw błękitnych bransoletek to look, który zawsze zda egzamin!


1. Zestaw


1. Bransoletka 2. Bransoletka3. Bransoletka4. Bransoletka5. Bransoletka
6. Bransoletka7. Bransoletka

Zastanawiasz się, czy kobalt lub turkus to kolory dla Ciebie? Jeśli jesteś blondynką – pasuje Ci każdy odcień niebieskiego. Zimne blondynki o bardzo jasnej karnacji powinny postawić na stalowe odcienie i chłodne pastele. Natomiast brunetkom o opalonej skórze polecamy niebieski typu royal blue – będziesz wyglądać  w nim obłędnie!

A jaki jest Twój ulubiony #summer kolor?

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany.