Kwiaty we włosach

Pani wiosna nareszcie jest. Warto przywitać ją w nowych kolczykach z kolekcji Blossom. Znamy kilka powodów dla których je pokochasz. Po pierwsze są lekkie jak piórko. Wykonane ze sztucznego jedwabiu ważą tyle, co garstka puchu. Po drugie kolory. Błękitne, śmietankowe, brzoskwiniowe, truskawkowe, morelowe, a może czarne? A to nie wszystkie odcienie, jakie są dostępne w ofercie. Po trzecie oryginalny kształt, który inspiracje czerpie wprost z natury. Magnolie, krokusy, tulipany, maki, ciekawe z którym z kwiatów skojarzą Ci się wzory z linii Blossom.

 

Najgorętsze kolczyki sezonu

Ich kolory przyprawić mogą o zawrót głowy, gdy spróbujesz wybrać dla siebie tą jedną idealną parę. Bogactwo subtelnych odcieni to gwarancja tego, że znalezienie barwy idealnie korespondującej z tęczówką Twojego oka czy kolorem włosów będzie wyjątkowo proste. A jeśli kochasz zabawy modą, to noś kolczyki pod kolor lakieru do paznokci lub torebki czy paska od spodni. Efekt WOW gwarantowany!


1. Kolczyki2. Kolczyki – 3. Kolczyki – 4. Kolczyki5. Kolczyki – 6. Kolczyki

Kwiatowa obsesja

Ciepły wiosenny wiatr we włosach wprawi w ruch Twoje nowe kolczyki i sprawi, że poczujesz się piękna. Wybierz model, który najpiękniej podkreśli rysy Twojej twarzy i będzie korespondował z długością włosów. Wśród propozycji Blossom znajdziesz zarówno kolczyki sięgające ramion, jak i te, których kwiaty mają rozłożyste płatki tuż poniżej ucha. Dłuższe czy krótsze – oto wiosenny dylemat – prawda, że przyjemny?

1. Kolczyki – 2. Kolczyki – 3. Kolczyki 

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany.