Hot trend – transparentna biżuteria

Światowi projektanci już od kilku sezonów oszaleli na punkcie transparentnych materiałów. Szyją z nich płaszcze, torebki i buty. Ten mocny trend wkroczył również w świat biżuterii. Ozdoby z przezroczystego akrylu są lekkie, pięknie połyskują i filtrują słoneczne promienie. Szczególnie wdzięcznie wyglądają ze złotem i odcieniami beżu.

Futuryzm kontra safari

Tylko od Ciebie zależy jak zinterpretujesz nowy trend. Jeśli kolczyki będziesz nosić z kolorowymi outfitami, to z łatwością wykreujesz odlotowe stylizacje w klimacie disco. Cukierkowe zestawy nie są dla Ciebie? Spróbuj czegoś innego. Załóż transparentny naszyjnik do sukienki w panterkę, a zobaczysz, jak genialnie podkreśli modny każdego lata styl safari.

1. Kolczyki koła transparentne łączone z imitacją masy perłowej 2. Kolczyki Koła Zanzibar 3. Kolczyki transparentne nieregularne formy łączone z masą akrylową 4. Kolczyki transparentne liście mosntery – 5. Transparentny naszyjnik z liśćmi monstery 

Co sezon w modzie odkrywamy kilkanaście najgorętszych trendów. Jeśli interesuje Cię tematyka fashion to wiesz, że najważniejszy jest Twój własny, indywidualny styl. Korzystaj z pomysłów lansowanych na światowych wybiegach na swój sposób, tak, by zawsze czuć się modnie ubraną, a nie przebraną.

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany.