Zoom na kolor: karmel Jakie dodatki do niego pasują?

Ciepły odcień beżu to kolor typu basic. Na jego podstawie tworzymy stylizacje, a bywa, że nosimy miodowy odcień od stóp do głów. Jasny brąz jest elegancki, sprawdza się w pracy, na uczelnię, ale i na popołudnie spędzone na zakupach, czy kawę z przyjaciółką. Karmelowy to kolor łatwy. Zakładamy go z czernią lub bielą i wiemy, że nasza stylizacja ma w sobie paryski szyk. A jakie dodatki pasują do ciepłego beżu? Oczywiście złote! Ale czy tylko? Dajcie się zainspirować naszym pomysłom.


Czerwone detale

Połącz neutralną stylizację z wyrazistymi dodatkami. Najlepsze będą te czerwone. Mogą przybrać formę kolczyków lub bransoletek. Karmelowy total look to idealne tło dla zadziornych bransoletek w odcieniu truskawki lub maliny. Biżuteria w energetycznym kolorze doda Ci siły i odwagi w działaniu.


1. Kolczyki

1. Bransoletka2. Bransoletka3. Bransoletka


1. Bransoletka2. Bransoletka


1. Zestaw

Elegancka czerń

Jeśli chcesz by Twoja stylizacja na bazie beżu zyskała klasy to sięgnij po biżuterię w kolorze czarnym. Pięknie będzie wyglądała ta drobna z fasetowanych kamieni zdobiona złotymi zawieszkami. Delikatne bransoletki i naszyjnik w połączeniu z neutralnymi tkaninami stworzą całość w paryskim stylu.


1. Kolczyki 


1. Kolczyki 2. Kolczyki


1. Kolczyki

1. Naszyjnik 2. Bransoletka3. Bransoletka

1. Zestaw

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany.