Amberif 2017 – Międzynarodowe Targi Biżuterii

By Dziubeka po raz kolejny na Amberif!

22 marca w Gdańsku wystartowała 24 edycja Międzynarodowych Targów Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich AMBERIF. Jest to największa na świecie wystawa bursztynu oraz jedno z najważniejszych w Europie spotkań w branży biżuteryjnej. Pośród starannie wyselekcjonowanych wystawców, po raz kolejny znaleźliśmy się i my – By Dziubeka.

Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy najnowszą kolekcję biżuterii na sezon wiosna-lato 2017. Część wzorów miała dopiero tutaj swoją premierę. Stanowisko uświetniły egzotyczne zdjęcia z kampanii zrealizowanej na Zanzibarze z Beatrice Chirrac. Odwiedzający mogli poczęstować się małymi przekąskami oraz osobiście porozmawiać z dyrektor artystyczną marki, Anną Dziubek.

AMBERIF to wartościowe targi ze względu na szereg wydarzeń i warsztatów im towarzyszącym: prezentacje najnowszych odkryć, wernisaże czy możliwość spotkania z cenionymi na świecie specjalistami z branży.

Cieszymy się, że jako polska marka, kolejny raz z rzędu możemy uczestniczyć w tak ważnym wydarzeniu branżowym. Dla Was przygotowaliśmy małą relację zdjęciową.

IMG_8595 IMG_8596 IMG_8609

IMG_8597 IMG_8603 IMG_8606

IMG_8607

IMG_8613 IMG_8629

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany.