Warszaty kulinarne z Hanną Lis – tu byliśmy! #relacja

Gotowanie, moda, kosmetyki – to coś, co Kobiety lubią najbardziej. Bo gdzie rozmawia się nam, Dziewczynom, lepiej niż podczas kulinarnych wyczynów? Właśnie dlatego wzięliśmy udział w kulinarnych warsztatach prowadzonych przez Hannę Lis. Motyw przewodni? Aromatyczna kuchnia orientalna, którą uwielbiamy! Na event przybyły Gwiazdy oraz znane blogerki. Zarówno prowadząca Hanna Lis jak i Ewa Szabatin oraz Leszek Stanek wybrali do swoich stylizacji naszą biżuterię. Zastanawiacie się, na które modele postawiły Gwiazdy?

Hanna Lis pokazała się w pudrowych kolczykach z kolekcji Blossom oraz zestawie bransoletek Make Me Happy, które wyglądały pięknie w towarzystwie białej sukienki.


1. Kolczyki2. Bransoletka3. Bransoletka4. Bransoletka5. Bransoletka

 

Ewa Szabatin, która uwielbia kolor, do pomarańczowej bluzki i oryginalnej spódnicy dobrała kolczyki z kolekcji Glam Rock oraz bransoletki Simplicity.


1. Kolczyki2. Bransoletka3. Bransoletka4. Bransoletka
Leszek Stanek postawił na zestaw męskich bransoletek Man in the city.

1. Bransoletka 2. Bransoletka3. Bransoletka4. Bransoletka

Zobaczcie także, jak cudownie prezentowała się nasza dyrektor kreatywna, Anna Dziubek! Biała sukienka w stylu Boho, kolczyki z kolekcji Blossom (pytań o ten model nie było końca!) oraz rockowe sandałki na obcasie – kochamy ten look!


1. Kolczyki

Zobaczcie relację z wydarzenia <3

Fot:
Paweł Wodzyński, Agnieszka Łukaszewicz/afoto.pl
Organizator:
allaboutlife.pl

 

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany.