Sezon Festiwali Gorące stylówki na koncerty w plenerze według @olciiak i @itishare

Za nami Opener Festival, który w tym roku rozpieścił nas muzycznymi brzmieniami i mocno orzeźwił chłodną aurą. Mimo temperatury przypominającej bardziej październik niż lipiec festiwalowe stylówki były bardzo gorące.

Znane #instagirls Aleksandra Furciak @olciiak i Julia Zając @itishare do swoich #ootd dobrały biżuterię By Dziubeka. Co najbardziej spodobało się dziewczynom spośród błyskotek?

 

Po pierwsze kolczyki

Koła przeżywają wielki come back. Niby to forma obecna zawsze wśród biżuteryjnych wzorów, ale po latach uśpienia w tym sezonie szturmem podbiła ulice. Pierwszego dnia Openera @olciiak postawiła na kolczyki z krzyżami w rozmiarze XL do których dobrała zestaw naszyjników z krzyżykiem i monetą oraz kilka czarno-złotych bransoletek. Efekt? Na instagramie blogerki stylizacja została uznana za najlepszą!!!


1. Kolczyki z krzyżykami2. Bransoletka z kwiatem ze sztucznego jedwabiu3. Bransoletka obręcz z ozdobnym supełkiem 4. Długi naszyjnik z monetką5. Choker z krzyżykiem – 6. Srebrny pierścionek z kryształami7. Pierścionek z brzoskwiniowymi kryształkami

Nam najbardziej podoba się look z żółtym topem i transparentnym przeciwdeszczowym płaszczem. Wzrok przyciągają tu grube, skręcone kolczyki koła, kryształowe, multikolorowe pierścionki oraz złote obręcze z linii Now or Never.


1. Skręcone kolczyki koła – 2. Naszyjnik  z transparentnymi koralikami – 3. Pierścionek z kolorowymi kryształkami4. Długi naszyjnik z monetką – 5. Obręcz z kuleczką i łańcuszkami – 6. Bransoletka złota z muszlą naturalną – 7. Pierścionek z brzoskwiniowymi kryształkami

 

Po drugie kaskadowe naszyjniki

O tym, by naszyjniki nosić warstwowo wie każda #itgirl Zarówno @olciiak jak i @itishare postawiły na złote łańcuszki z kolekcji Beads, Silver oraz Ocean Vibes. Ulubiony wzór – oczywiście wisiorek w formie monety oraz złote muszelki. Kaskadowe naszyjniki pięknie podkreślają biust i przykuwają spojrzenia. Popatrzcie na zdjęcia, a przekonacie się sami. Prawda, że ściągają wzrok?


1. Długi naszyjnik z gwiazdkami2. Pozłacany naszyjnik z monetą3. Naszyjnik  z transparentnymi koralikami – 4. Pozłacany naszyjnik z monetką –  5. Naszyjnik z muszelką  i perełkami6. Naszyjnik ze stali szlachetnej z muszlą naturalną7. Naszyjnik z granatowymi koralikami 

 

Po trzecie miks bransoletek i pierścionków

Zestaw intrygujących bransoletek i mega dużo pierścionków to look przywodzący na myśl klimaty boho. Cudownie pasuje do każdej festiwalowej stylówki. W tym sezonie pierwsze skrzypce grają delikatne koraliki noszone w towarzystwie sztywnych obręczy. Obowiązkowe są spektakularne zawieszki muszle i jedwabne kwiaty. A pierścionki? Błyszczą i lśnią magią fasetowanych kryształów.


1. Obręcz z kuleczką i łańcuszkami 2. Bransoletka z mlecznymi szklanymi koralikami 3. Bransoletka z chwościkiem4. Bransoletka obręcz z ozdobnym supełkiem – 5. Kolczyki jedwabne z perełkami – 6. Bransoletka z kwiatem ze sztucznego jedwabiu – 7. Bransoletka z mlecznymi koralikami i chwościkiem8. Bransoletka złota z naturalną muszlą – 9. Bransoletka w formie obręczy z ozdobnym łańcuszkiem


Opener Festival już za nami. Jednak lato dopiero się zaczęło i koncertów pod gwiazdami usłyszymy jeszcze wiele. Warto przygotować na nie wyjątkowe stylizacje. Mogą być w rockowej czerni, ważne jednak, by nie zabrakło im blasku. Have fun!

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany.