BESTSELLEROWA KOLEKCJA LITTLE SILVER THING

Urzeka jak żadna inna. Łapie za serce i sprawia, że musisz mieć choć jedną parę z bestsellerowej kolekcji Little Silver Thing. Dlaczego aż tak ją kochamy? Bo pasuje zawsze i do wszystkiego oraz przenosi nas w czasy beztroskiego dzieciństwa. Jest to również ten rodzaj biżuterii, który z radością możesz nosić z własną córką lub podarować przyjaciółce. A jeśli w uchu masz kilka dziurek, to drobne kolczyki Little Silver Thing pozwolą Ci na skomponowanie tematycznego zestawu.

 

Serce

Motyw serduszka należy do najczęściej wybieranych wśród biżuteryjnych propozycji. Nic dziwnego, zawsze chcemy mieć przy sobie ten symbol miłości. Mini serduszka w formie przekuwek wysadzane cyrkoniami to przepiękny dodatek. Serce to bardzo klasyczny motyw. Jego nowoczesną wariacją jest para kolczyków, które ze sobą korespondują np. serce i kula czy serce i kluczyk. Jeśli więc lubisz uwspółcześnioną klasykę, to być może jest to propozycja idealna dla Ciebie.

1. Kolczyki2. Kolczyki 3. Kolczyki4. Kolczyki

 

Na szczęście

Traktujesz biżuterię jak amulet? Wybierz subtelne kolczyki z podkówką lub czterolistną koniczynką. W roli talizmanu sprawdzą się również krzyżyki. Drobne kolczyki lubią towarzystwo innej biżuterii. Nosząc je możesz pozwolić sobie na założenie bogatego zestawu bransoletek, czy kilku łańcuszków.

 

 


1. Kolczyki2. Kolczyki3. Kolczyki 4. Kolczyki

Motywy z fauny i flory

Pieski, pszczółki, zajączki, pingwiny i misie uśmiechają się do nas i sprawiają, że bardzo trudno podjąć decyzję, który model jest najpiękniejszy. Naszym zdaniem na szczególną uwagę zasługują kolczyki w których dolna część jest ruchoma. Dzięki temu przepięknie dodają blasku i rozpromienią twarz. A jeśli ponad faunę kochasz florę, to wybór będzie równie trudny. Drobne kwiatuszki walczą zawzięcie o tytuł najśliczniejszego. Sędzią w tych zawodach jesteś Ty!
1. Kolczyki2. Kolczyki3. Kolczyki4. Kolczyki


1. Kolczyki 2. Kolczyki3. Kolczyki 4. Kolczyki

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany.