HITY z INSTAGRAMA

Przy tworzeniu biżuterii i koncepcji marki potrzebne są duże pokłady inspiracji. Często korzystamy ze wzorników kolorystycznych pantone, ze stron, które przewidują trendy oraz bazujemy na własnej intuicji. Jednak to nie wszystko – dużą dawkę natchnienia dają nam także zdjęcia i stylizacje od naszych fanów! Jeśli jesteście ciekawi, które dokładnie zestawy zainspirowały nas w ostatnim czasie – polecamy naszą listę HITÓW z Instagrama 🙂

Kolekcja Destination

Cieszymy się, że bransoletki Destination cieszą się tak wielkim zainteresowaniem. Wiele z Was nie poprzestaje na jednym modelu, tylko nosi je w wersji na bogato – tak jak @anitakrysztoforska, która nie boi się odważnych stylizacji. Zobaczcie jak wspaniale wygląda połączenie czerni, srebra, złota oraz kilku różnych zawieszek.

Nasza kolekcja Destination idealnie pasuje do śniadania we francuskim stylu – to z kolei inspiracja od @asiagabrys <3 Wolisz minimalizm – noś Destination w stylu @karolinastanczyk!


fot. @asiagabrys


fot. @karolinastanczyk


fot. pannaem

Kolekcja Simplicity

Subtelna elegancja w wydaniu boho to kwintesencja kolekcji Simplicity. Takie jest również zdjęcie od @mywayof, która do koronkowej bluzki i kwiatowych szortów wybrała różowo-złotą bransoletkę. Zachwycił nas także granatowo-biały zestaw od @pistacjovva, która inspiruje nas również pysznym fit śniadaniem! Masz ochotę na błękit i róż? Zobacz na piękną stylizację @marzenkadresler.


fot. @mywayof


fot. @pistacjovva


fot. @marzenkadresler

Kolekcja Make Me Happy

Zjawiskowa @martaszostka dobrała nasz zestaw bransoletek Make Me Happy oraz Simplicity do białej mini i pudrowych sandałków. Kochamy ten look! Szukasz inspiracji na weekendowy wypad za miasto? Znajdziesz je u @agatakadlubska!


fot. @martaszostka


fot. @agatkadlubska

Źródła użytych zdjęć:
1. https://www.instagram.com/anitakrysztoforska/
2. https://www.instagram.com/asiagabrys/
3. https://www.instagram.com/karolinastanczyk/
4. https://www.instagram.com/anitakrysztoforska/
5. https://www.instagram.com/pistacjovaa/
6. https://www.instagram.com/martaszostka/
7. https://www.instagram.com/agatakadlubska/
8. https://www.instagram.com/pannaem/
9. https://www.instagram.com/marzenkadresler/

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany.