Jak nosić biżuterię z motywem owadów? Stylowy poradnik wg Anny Dziubek

Dziś zabieramy Was na lekcję zoologii. Tematem będą owady. Chrząszcze, pszczoły, motyle, biedronki i ćmy w środku zimy wychodzą na światło dzienne. Jak to możliwe? Wszystko za sprawą cudownych pierścionków, przepięknych kolczyków, zniewalających broszek i spektakularnych naszyjników.

W środku zimy myślami wybiegamy już ku pierwszym oznakom wiosny. W naszej szkatułce z biżuterią lądują chrząszcze, chrabąszcze, ćmy i pszczoły. Są kolorowe, mocno połyskujące i zupełnie odlotowe.  Zimowym stylizacjom dodadzą modnego charakteru. Zobaczcie sposób w jaki wystylizowała je dyrektor artystyczna By Dziubeka Anna Dziubek.


Biała bluzka

Biała bluzka odmładza, rozpromienia twarz i sprawia, że wyglądamy elegancko. Z drugiej strony jasna koszula to klasyk, który łatwo posądzić o nudę. I tu z pomocą przychodzi oryginalna biżuteria. Kompletem złożonym z pierścionka, broszki i kolczyków dodajemy sobie modowego pazura i wyróżniamy się z tłumu. Czy taki look można założyć do pracy? Naszym zdaniem jak najbardziej!


1. Kolczyki2. Pierścionek 3. Broszka

Trendy się lubią, czyli panterka i skóra węża + ćmy i chrabąszcze

Nowe trendy w modzie lubią trzymać się razem. Z pozoru niepasujące do siebie owady i zwierzęce printy okazują się stylizacyjnym strzałem w dziesiątkę. Pamiętaj, by biżuterię nosić w nowoczesny sposób. Broszkę przypnij na kołnierzyku, a naszyjniki i bransoletki noś w intrygujących zestawach. Biżuterii powinno być dużo.


1. Pierścionek2. Bransoletka – 3. Bransoletka4. Bransoletka


1. Kolczyki2. Broszka


1. Pierścionek2. Naszyjnik

Postaw na warstwy

Koronkowy top i sweter lub płaszcz i futrzana kamizelka to sprawdzone stylizacje od kilku sezonów. Teraz odświeżamy je biżuterią z kolekcji Midnight Forest twórczo łączoną z innymi kolekcjami. Na naszyjniku Simplicity z drobnych kamieni możecie powiesić broszkę, a tył kolczyków Shining Summer połączyć z przekówkami z motywem biedronki. Zachęcamy do eksperymentowania i nowego spojrzenia na biżuterię, którą już posiadacie w swoich zbiorach. Może w prosty sposób uda się Wam ją twórczo wykorzystać i zaskoczyć wszystkich ciekawą stylizacją.


1. Kolczyki + 2. Kolczyki 3. Broszka4. Pierścionek5. Pierścionek


1. Naszyjnik + 2. Broszka3. Kolczyki4. Pierścionek

 

 1. Kolczyki – 2. Pierścionek3. Broszka

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany.