Księżycowe dodatki, biżuteria na nowy sezon

Srebrna biżuteria w niczym nie ustępuje tej złotej, a jak pokazują ostatnie tendencje w modzie wchodzi z nią w intrygujące duety. Najszlachetniej wygląda w towarzystwie bieli. Jeśli jednak połączysz ją z innymi zimnymi kolorami: granatem, szmaragdem czy szarością, to wykreujesz wokół siebie aurę tajemnicy.

1. Bransoletka BOV0034 2. Naszyjnik NOV0019 3. Naszyjnik NOV0020

Nowe pomysły

To już jasne, że muszelki zdobiące bransoletki i naszyjniki nie odejdą wraz z latem, a zostaną z nami na zimę. Przekornie będziemy je nosić do ciepłych swetrów i golfów. Z pozoru wakacyjna biżuteria nabiera nowego wyrazu w towarzystwie sztywnych obręczy i maleńkich fasetowanych koralików. 

1. Bransoletka BOV0035 2. Kolczyki KRG0347 3. Kolczyki KLS0636S

Blask non-stop

Okazuje się, że bransoletka z muszelką to ozdoba nie tylko na plażę, ale również do biura. Noś do klasycznego garnituru i białej koszuli, a look uzupełnij kolczykami w formie koła. Zadbaj, by ich średnica nie była zbyt duża. Biżuteria musi podkreślać Twój profesjonalizm, a nie z nim konkurować. Szukasz tych idealnych kółek? Sprawdź w kolekcji Little Silver Thing.

 

1. Kolczyki KOV0014 2. Kolczyki KRG0330 3. Bransoletka BOV0026

Przygotowania do nowego sezonu w modzie zacznij od biżuterii. Zobacz jak te dodatki, które nosisz na co dzień połączyć z nowymi modelami i stwórz tym samym intrygujący #look na uczelnię lub do biura. Pamiętaj, że sztywne obręcze, kolczyki koła i srebrne naszyjniki są absolutnie ponadczasowe. #staytuned nadchodzi nowe! 

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany.