Najbardziej pożądana kolekcja sezonu – Zanzibar

Rajskie wakacje z białym piaskiem pod stopami i lazurowym oceanem to marzenie każdego. Nowa kolekcja przynosi namiastkę egzotyki i wprowadza klimat gorącego lata do codziennych stylizacji.

Hakuna Matata

Radość i optymizm zaklęte w kolorowych kolczykach z tropikalnymi palmami, kwiatami i rafą koralową zabiorą Cię w egzotyczną podróż. Przymierz, a przekonasz się jak bardzo słoneczny i pozytywny charakter udzieli się całej Twojej stylizacji. To biżuteria inspirowana latem, beztroską i dalekimi wyprawami w nieznane.


1. Kolczyki z palmą i tukanem 


2. Kolczyki z liśćmi i czerwonymi kwiatami 3. Kolczyki z liśćmi i  kwiatami w odcieniach fioletu
4. Kolczyki z rafą kolorową koralową 
5. Asymetryczne kolczyki z rafą koralową i rozgwiazdą

Na plażach Zanzibaru

Urlop jest zawsze za krótki. Też tak uważacie? Na szczęście wakacyjne ozdoby są z nami całe lato. Kolczyki z kwiatami i ananasami zakładamy na garden party z przyjaciółmi, a te transparentne na imprezę w klubie. Modne koła z kolekcji Zanzibar znajdziecie w elektryzującym różu i przezroczystościach ze złotem. Wiecie za co najbardziej je uwielbiamy? Są niezwykle lekkie i dzięki temu można bawić się w nich do białego rana.


1. Kolczyki z kwiatami i ananasami

2. Transparentne kolczyki w formie liści monstery ze złotem


3. Kolczyki koła transparentne z elementami złota 4. Kolczyki koła różowe z elementami złota
5. Efektowne kolczyki koła z imitacją masy perłowej6. Kolczyki o nieregularnej formie – 7. Kolczyki łezki transparentne 

Jak wybrać tą jedyną parę, skoro wszystkie są zniewalająco piękne? Radzimy dobór kolczyków pod kolor tęczówki oka oraz włosów. Niebieskookie blondynki będą wyglądały świetnie w modelu z rafą koralową. Szatynkom i brunetkom z ciemnymi tęczówkami radzimy te z egotycznymi liśćmi i kwiatami, a rudzielcom zielony wzór z palmami i cudownymi tukanami. Kolorowych chwil!

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany.