Księżycowa opowieść

Srebrny total look to opcja dla wytrawnych miłośniczek mody. Nie każda z nas czuje się dobrze od stóp do głów w połyskującej kreacji. Jak nosić modny trend sezonu jakim jest srebro i brokat, a nie czuć się przebraną?

Party Time

Każda impreza to pretekst by zabłysnąć w towarzystwie. Wydawać by się mogło, że srebrna sukienka nie potrzebuje już dodatków. Naszym zdaniem to biżuteria może stać się kwintesencją kosmicznej stylizacji. Sięgamy po tą w odcieniu hematytu, zdobioną kryształkami z subtelnymi akcentami fioletu.

1. kolczyki 2. bransoletka 3. bransoletka

Gwiezdny pył

Z tymi kolczykami sięgniesz gwiazd (dosłownie). Jeden z najmodniejszych i najpopularniejszych motywów zdobniczych osiadł na naszych modelach. Tylko czeka, by swoim blaskiem rozpromienić Twoje stylizacje i wznieś je na ponadziemski poziom piękna. Ozdoby z gwiazdkami mają zadziorny charakter i pokazują wewnętrzną siłę osoby, która je nosi. 

1. kolczyki 2. kolczyki 3. kolczyki 4. kolczyki

Odyseja kosmiczna

Kto powiedział, że jak zakładasz duże kolczyki, to powinnaś zrezygnować z naszyjnika. W stylu glamour przepych i blask są pożądane. Do srebrnej bazy nie bój się dołożyć dodatków. Te hematytowe wyjdą na pierwszy plan, a te księżycowe dadzą o sobie znać, przy każdym ruchu sylwetki.

1.kolczyki 2. naszyjnik

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany.