Królestwo Midnight Forest

Zamknij oczy i pozwól zabrać się na spacer po zaczarowanym lesie. Odkryjesz w nim swoje ulubione barwy i spotkasz motywy fauny przywodzące na myśl najpiękniejsze baśni. Wejdź do świata Midnight Forest i wybierz dla siebie biżuterię z motywem nocnych motyli, pszczół, chrabąszczy i biedronek. Nowe dodatki odmienią Twoje stylizacje, a Tobie samej sprawią wiele radości.

Wzory przedstawiające owady w biżuterii nie są niczym nowym. Pojawiły się powszechnie już pod koniec XIX wieku, dzięki rozwijającym się wówczas naukom przyrodniczym. Co nosiły kiedyś damy? Najpopularniejsze były żuki, motyle i pająki najczęściej w postaci broszy czy pierścionków. W późniejszej epoce secesji jubilerzy sięgali również chętnie po motyw ważki.

Współczesna biżuteria z motywem owadów kusi kolorem i blaskiem. Najmodniejsze odcienie sezonu: szmaragd, rubin i granat spotykają się w poszczególnych projektach i wzbudzają powszechny zachwyt. Biżuterię w kształcie nocnych motyli polecamy nosić w zestawach. Modnie jest zdobić nią czapkę, czy róg kołnierzyka, ale również torebkę czy kieszenie jeansowej kurtki.


1. Pierścionek2. Pierścionek3. Pierścionek4. Pierścionek5. Pierścionek
6. Pierścionek7. Pierścionek8. Pierścionek 


1. Pierścionek2. Pierścionek 3. Pierścionek 4. Pierścionek 5. Pierścionek
6. Pierścionek7. Pierścionek8. Pierścionek 


1. Kolczyki 2. Pierścionek  – 3. Broszka  – 4. Broszka


1. Pierścionek2. Kolczyki3. Broszka4. Broszka 

W tym sezonie pojęcie ulotnego piękna rozumiemy inaczej. Bo dla nas przybiera formę motyla, który zdobi nasz palec w formie oryginalnego pierścionka. I jak tu nie kochać mody?

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany.