Znane i lubiane Gwiazdy w naszej biżuterii! #wendzikowska #cichopek #macademiangirl

Najwspanialsze uczucie, które towarzyszy nam przy projektowaniu biżuterii? Gdy z satysfakcją spoglądamy na Instagram i zdjęcia, na których oznaczyły nas nasze Klientki! Wśród rzeszy naszych Fanek, znalazły się i te bardziej znane, które zakładają błyskotki By Dziubeka na wielkie wyjścia, ale też i na co dzień. W dzisiejszym wpisie przegląd stylu gwiazd, które wybrały naszą biżuterię. 🙂

Ania Wendzikowska

Dziennikarka postawiła na zestaw naszych pastelowych bransoletek, które idealnie wkomponowały się w stylizację z białą bluzką i plisowaną spódnicą. Ten look inspiruje nas już wiosennie! Z kolei stylizacja z wełnianym swetrem i białą koszulą to ponadczasowa klasyka przełamana wyrazistą biżuterią – setem bransoletek oraz kolczykami z pomarańczowymi chwościkami z kolekcji Etno. Zestaw idealny na co dzień.


1. Zestaw2. Zestaw

Katarzyna Cichopek

Kasia postawiła na biżuterię By Dziubeka podczas wizyty w Radiu. Pastelowy sweterek pięknie wygląda w towarzystwie pudrowego zestawu bransoletek i naszyjników z kolekcji Silver & Simplicity. Kochamy tę stylizację!


1. Naszyjnik – 2. Naszyjnik – 3. Zestaw – 4. Bransoletka

Macademian Girl
Z naszą biżuterią od dawna związana jest znana na całym świecie MacademianGirl. Jej ostatni look zachwycał na fashion weeku w Mediolanie. Kolczyki z kryształami Maya’s Secrets, kwiatowa marynarka, kobaltowa opaska na włosach – jak można nie pokochać tej stylizacji?

1. Kolczyki

Źródła użytych zdjęć:
1. https://www.instagram.com/p/BfqskOdHtmC/?hl=pl&taken-by=aniawendzikowska
2. https://www.instagram.com/p/Bfvakg8H-QI/?hl=pl&taken-by=aniawendzikowska
3. https://www.instagram.com/p/BfvJQxlneLf/?hl=pl&taken-by=katarzynacichopek
4. https://www.instagram.com/p/BfqlutiHLcx/?hl=pl&taken-by=macademiangirl

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany.