Oscary 2018 – biżuteria w stylu #red #carpet

Na ten pełen splendoru wieczór czekali nie tylko miłośnicy kina, ale także mody. Oscary, bo o nich mowa, jak co roku (i po raz 90. !!) naładowały nas dawką inspiracji, niepowtarzalną atmosferą i wielkimi emocjami towarzyszącymi odczytywaniu werdyktu. Nie zabrakło także oszałamiających kreacji najbardziej szanowanych gwiazd show biznesu! Masz ochotę na stylizację w gwiazdorskim wydaniu? Postaw na wyraziste modele z kolekcji Shining Summer, Maya’s Secrets oraz Point!

1. Nicole Kidman w sukni Armani Prive

Nicole zaprezentowała się absolutnie zjawiskowo w kobaltowej sukni z kokardą i rozcięciem od Armaniego. Kreacja jest tak wyrazista, że nie potrzebuje dodatkowych ozdobników, dlatego Nicole postawiła jedynie na ozdobione kryształami kolczyki, które cudownie rozświetliły okolice twarzy. Podobne kolczyki znajdziecie w naszej kolekcji Shining Summer!


1. Kolczyki2. Kolczyki3. Kolczyki

2. Emily Blunt w sukni Schiaparelli

Delikatna uroda Emily Blunt cudownie koresponduje ze zwiewną kreacją w stylu boho projektu Shiaparelli. W tym sezonie oscarowym zdecydowanie panuje kult naturalności, bowiem podobnie jak Kidman, Emily postawiła na ledwie widoczny make up “no make up”. Twarz rozświetlają za to drobne, subtelne kolczyki – jeśli szukasz podobnych zajrzyj do naszej kolekcji Shining Summer.

1. Kolczyki2. Kolczyki 

3. Gal Gadot w sukni Givenchy

Patrząc na tę stylizację przenosimy się do czasów “Great Gatsby”! Gal Gadot wybrała sukienkę Givenchy, z dużym dekoltem, który ozdobiła dużym naszyjnikiem. Szukasz podobnego wisiora? Polecamy naszą kolekcję Point lub Maya’s Secrets.


1. Naszyjnik2. Naszyjnik 

4. Zendaya w sukni Giambattista Valli

Posągowa Piękność – Zendayę z powodzeniem można opisać w tych dwóch słowach. Wszystko za sprawą sukni na jedno ramię od Giambattista Valli, ozdobioną dużą kryształową bransoletą oraz kolczykami. Gdzie znajdziesz biżuterię w tym stylu? W kolekcjach Shining Summer, Glam Rock oraz Point.


1. Kolczyki2. Kolczyki3. Kolczyki4. Bransoletka– 5. Bransoletka

Który look podobał się Tobie najbardziej?

Źródła użytych zdjęć:
1. https://www.elle.pl/galeria/oscary-2018-suknie-gwiazd/oscary-2018-nicole-kidman-w-sukni-ar mani-prive
2. https://www.elle.pl/galeria/oscary-2018-suknie-gwiazd/oscary-2018-emily-blunt-w-sukni-schi aparelli
3. https://www.elle.pl/galeria/oscary-2018-suknie-gwiazd/oscary-2018-gal-gadot-w-sukni-givenc hy
4. https://www.elle.pl/galeria/oscary-2018-suknie-gwiazd/oscary-2018-zendaya-w-sukni-giamba ttista-valli

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany.