PARTY SEASON Biżuteria dzięki której zabłyśniesz na każdej imprezie!

Andrzejki, Mikołajki, firmowe Wigilie, Gwiazdka i Sylwester. Przed nami najbardziej imprezowy czas w roku. Warto się do niego przygotować i zabłysnąć biżuteryjnymi cudeńkami.

Kolczyki, które stworzą Twój look

Wystarczy jeden rzut oka na niektóre modele kolczyków, by zobaczyć siebie na parkiecie wśród tańczących osób. Nieprawdopodobny blask srebra, kryształów i cekinów pokocha towarzystwo sukienki z odkrytymi plecami i niebotycznie wysokich obcasów. W wieczorowych stylizacjach biżuteria jest niezwykle ważna, bo skupia wzrok innych na naszej twarzy. Podkreśla głębię spojrzenia i kokietuje lśniąc spomiędzy włosów. Wielkość i rodzaj kolczyków dopasuj do kształtu twarzy. Jeśli masz pełną buzię i długie włosy, to możesz sobie pozwolić naprawdę na spektakularne wzory. Drobne rysy twarzy i krótka fryzura pięknie wyglądają z krótszymi kolczykami, koniecznie mocno błyszczącymi.


1. Kolczyki 


1. Kolczyki2. Kolczyki

1. Kolczyki
Najmodniejsze naszyjniki sezonu

Masz już swój naszyjnik z oryginalną monetą na awersie i złotą fakturą na rewersie? Jeśli jeszcze nie, to najwyższa pora to zmienić. Złote monety pięknie wyglądają noszone razem w warstwowy sposób. Najdłuższe łańcuszki możesz dwukrotnie owinąć wokół szyi, dzięki czemu zyskasz ciekawy efekt. Ponieważ zawieszki są dwustronne nie wahaj się z tego skorzystać i noś monety również eksponując rewers medalionu.


1. Naszyjnik – 2. Naszyjnik3. Naszyjnik – 4. Naszyjnik 

 

Złoto nie jest dla Ciebie? Sięgnij po srebro! Mocno połyskujące kryształy w naszyjnikach rozpromienią Twój dekolt i będą pięknie wyglądać przy każdym ruchu ciała. Możesz nosić je zarówno do bluzki z głębokim dekoltem jak i do sukienki.

1. Naszyjnik2. Naszyjnik 3. Naszyjnik 

 

Drobne bransoletki na wagę złota

Jeśli Twoja stylizacja na imprezę jest bardzo bogata, to dodatki mogą być spokojniejsze. Neutralne bransoletki w bieli z dodatkiem złota sprawią, że całość będzie bardzo modna. Jedna, dwie, a może kilka? To już zależy od Ciebie. Bransoletki z kolekcji Simplicity łatwo łączą się w intrygujące zestawy. Wybierz zawieszki, które najbardziej obrazują Twój styl i noś z radością.


1. Bransoletka2. Bransoletka 

 

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany.