TREND ALERT

Nowości By Dziubeka

 

Kochani! By Dziubeka czuje #trendy w związku z tym proponujemy Wam najmodniejsze wzory sezonu. W naszej kolekcji każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

 


1. Pierścionek2. Pierścionek3. Pierścionek4. Pierścionek

 

Jeśli jesteś fanką minimalistycznych form, ale cenisz sobie efekt wow, wybierz nasze pierścionki z małym kamykiem. Najlepiej załóż ich kilka!

 


1. Bransoletka2. Bransoletka

Bransoletki z kolorowych sznureczków wiodą prym od kilku sezonów. Nic dziwnego, są subtelne, niezobowiązujące, idealne na co dzień.


1. Bransoletka2. Bransoletka3. Bransoletka

Delikatne naszyjniki możesz nosić solo lub kilka na raz.

A może jako swój amulet wybierzesz naszyjnik z czterolistną koniczynką? Bo szczęścia nigdy za wiele ;).

1. Naszyjnik2. Naszyjnik


1. Kolczyki


W sezonie letnim chwosty goszczą dosłownie wszędzie: jako dodatek przy torebce, na spodniach, boho koszulach a nawet na butach. My proponujemy kolczyki w wersji romantycznej z błyszczącym kamykiem. Możesz je włożyć do zwiewnej białej sukienki. Na randkę jak znalazł.

 


1. Kolczyki2. Kolczyki3. Kolczyki

Półksiężyc to kolejny modny trend. Jest symbolem kobiecej siły oraz płodności, ale nie tylko w dosłownym sensie. Półksiężyc oznacza płodność, rozumianą jako kreatywność, chęć tworzenia i realizację swoich marzeń.

My mamy dla Was kolczyki aż w trzech wersjach kolorystycznych.

 


1. Kolczyki 2. Kolczyki3. Kolczyki

Tradycyjny wzór w nowej odsłonie. Kolczyki koła są bardzo popularne, ale my proponujemy je w intrygującej formie, bo jeden kolczyk składa się z kilku kół.

 


1. Kolczyki

 

By Dziubeka dba o fanki stylu boho. W kolekcji Etno proponujemy Wam kolczyki z piórami, które przywodzą na myśl wolność oraz podróż w nieznane.

 

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany.