Wybór stylistki Agaty Klepackiej na nowy sezon

We wrześniowym magazynie Olivia przegląd ponadczasowych trendów. Obok marynarki, koszuli, ołówkowej spódnicy każda z nas w swojej szkatułce z biżuterią powinna mieć bransoletki z kolekcji Make Me Happy oraz Simplicity. Dlaczego? Bo pięknie komponują się z garniturem w wersji na sportowo, czy spodniami w kratkę i koszulką polo.


1. Bransoletka  – 2. Bransoletka – 3. Bransoletka – 4. Bransoletka

Bransoletki z naturalnych kamieni przeszły już do modowej klasyki. Pasują zawsze. Ich oryginalne zawieszki pokażą innym Twoją indywidualność. W jesiennej ofercie By Dziubeka odnajdziecie ważki, nocne ćmy, motyle i liście – idealne na nowy sezon.


1. Naszyjnik2. Naszyjnik

 

Codzienne stylizacje z modowym pazurem ładnie dopełni naszyjnik z kolekcji Silver lub Little Silver Thing. Na łamach pisma w ulicznej sesji zdjęciowej stylistka rekomenduje połączenie ołówkowej spódnicy, bieliźnianego topu i marynarki właśnie z cienkim łańcuszkiem w V.


1. Bransoletka2. Bransoletka3. Bransoletka4. Bransoletka

Jak ubrać się na weekendowe zakupy lub spotkanie z przyjaciółkami? Stylistka Olivii poleca koszulkę polo i… eleganckie spodnie w kratę. Do tego delikatna bransoletka Simplicity, którą znajdziesz w naszej ofercie w wielu kolorach.


1. Bransoletka – 2. Bransoletka – 3. Bransoletka – 4. Bransoletka – 5. Bransoletka
6. Bransoletka

Czy marynarka w pracy musi kojarzyć się z nudą? Stanowczo nie. Przeglądając wrześniowy numer Olivii odkryjecie bardzo świeże spojrzenie na biurowy strój. Dodatki – wiadomo, muszą być dyskretne, ale zawsze jest miejsce, by przemycić bransoletkę Make Me Happy.

 

 

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie będzie opublikowany.